Космосерт услуги за сертифициране - клон КЧТ обявява свободна позиция за одитор за сертифициране на биологични продукти

Космосерт услуги за сертифициране - клон КЧТ обявява свободна позиция за одитор за сертифициране на биологични продукти 07.06.2023

COSMOCERT е контролен орган за инспекция и сертификация, основан през 2013 г. и член на FoodChain ID от 2022 г., с цел предоставяне на иновативни услуги с най-високо качество в областта на сертифицирането на биологични продукти.

FoodChain ID от 2022 г., с цел предоставяне на иновативни услуги с най-високо качество
в областта на сертифицирането на биологични продукти.
Ние от COSMOCERT търсим мотивиран професионалист, който ще заеме позицията
одитор за сертифициране на биологични продукти, за северозападния и североизточния регион на България.

Отговорности:
-Извършване на проверки и оценки на клиенти в съответствие с разпоредбите на ЕС за биологично производство;
-Обслужване на запитвания от клиенти и представяне на услугите, предлагани от Космосерт;
-Докладване за препаратите и профилите на клиентите с необходимите документи.

Изисквания:
- Университетска диплома в областта на селското стопанство (растениевъдство, животновъдство / пчеларство);
- Добри умения за устна и писмена комуникация на английски и/или гръцки език;
- Добри компютърни познания - MS Office;
- Отлични умения за сътрудничество и отчетност;
- Добре организиран човек, който може да работи самостоятелно;
- Шофьорска книжка и възможност за пътуване.

Заплата: Заплащането ще се извършва на одит въз основа на граждански договор, сключен с COSMOCERT (Космосерт услуги за сертифициране клон КЧТ)  .

Часове: В зависимост от одита (можете да организирате собственото си време)

Професионален опит и умения:
Предишен опит в сектора на биологичното производство ще бъде взет под внимание.
Желаещите кандидати да изпратят своето CV на e-mail: m.rizou@cosmocert.gr