„Орозов-77“ ЕООД търси да назначи агроном-продавач-консултант в агроаптека

„Орозов-77“ ЕООД търси да назначи агроном-продавач-консултант в агроаптека 26.03.2024

Фирма „Орозов-77“ ЕООД е единствената регистрирана агроаптека в Несебърска община, занимаваща се с търговия на препарати за растителна защита, минерални торове и семена.Фирмата търси да назначи агроном-продавач-консултант в агроаптека.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше образование Агроном – специалности: „Растителна защита“, „Полевъдство“ или „Лозаро-градинарство“;
- Опит в търговията със стоки на дребно и голяма номенклатура;
- Търговски умения;
- Шофьорска книжка – предимство;
- Коректност, лоялност и умения за работа в екип;
- Бързина и внимание към детайлите.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Поддържане на контакти и професионално консултиране на клиенти;
- Създаване на нови контакти с потенциални клиенти;
- Работа с интегриран софтуер;
- Следене на пазара в целевия сегмент;
- Консултации;
- Изготвяне на справки и отчети, касаещи продажбите.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Сезонен трудов договор – от м. Март до м. Ноември;
- Високо заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
- Отлични условия за труд;
- Място за настаняване (квартира) на същия адрес, където се намира аптеката.
ПРЕДИМСТВА:
- Да познава технологиите на отглеждане на зеленчукови култури, лозя, полски и технически култури;
- Да познава основните болести, неприятели и плевели при различните култури;
- Работа в агроаптеки или във фирми със същата или подобни дейности.

Месторабота: гр. Свети Влас, ул.“Одеса“ 12

За контакти: 0888261693 – Николай Орозов