Семеле ООД търси да назначи бизнес администратор

Семеле ООД търси да назначи бизнес администратор 22.02.2023

За офиса си в гр. Пловдив СЕМЕЛЕ ООД търси да назначи служител на трудов договор и пълно работно време на длъжност БИЗНЕС АДМИНИСТРАТОР.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Обработка на входяща и изходяща информация по телефон, поща и имейл; (Отговаря на запитвания съобразно своята компетентност. Пренасочване на телефонни обаждания и съобщения към съответните служители.);
- Организиране административната дейност на офиса /следи документооборота, класифицира и архивира информацията/;
- Въвеждане на данни в специализиран софтуер;
- Изготвяне на текущи справки за ръководството;
- Приемане, изпращане и подготвяне на куриерски пратки за/от фирмата;
- Оказване на съдействие при възникнали проблеми и задачи;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Предишен опит при работа с документи и преценяване на приоритетни задачи;
- Компютърни умения: Windows, MS Office - Word, Excel, Internet;
- Работа с документи в областта на селското стопанство /земеделие/ - ще се счита за предимство;
- Високо ниво на организираност, комуникативност, отговорност;
- Опит на подобна позиция;
- Английски език – ще се счита за предимство;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Готовност за работа в крайно динамична среда;
- Разбиране и прилагане на концепцията за екипна работа;
- Внимателен подход и търпение, добра концентрация и умение за бързо разрешаване на проблеми. Способност за работа под напрежение.

Ние предлагаме:

* Работа в динамична среда;
* Възможност за дългосрочно развитие;
* Служебен телефон.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална автобиография на e-mail: nikolova.frut@gmail.com

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще бъде осъществен контакт само с одобрени кандидати!